AK Parti İstanbul saha çalışmalarında vites yükseltti

Posted by

İstanbul’un dört bir yanında süren saha çalışmaları kapsamında yalnızca bu hafta Etraf, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, AK Parti Genel Lider Yardımcısı Vedat Demiröz, AK Parti MKYK Üyesi Cüneyt Yüksel, AK Parti İstanbul Milletvekilleri ve Belediye Liderleri vatandaşlarla bir ortaya geldi.

AK Parti İstanbul Vilayet Başkanlığı, “Yüz Yüze 100 Gün” programlarında vites yükseltti. Bakanlardan Genel Lider Yardımcılarına, MKYK Üyelerinden Milletvekillerine kadar pek çok AK Parti takımları üst seviye temsille alanda faaliyetlerini sürdürüyor. AK Parti İstanbul Vilayet Lideri Osman Nuri Kabaktepe öncülüğünde yürütülen programlar kapsamında farklı bölgelerde mahalle mahalle, sokak sokak ziyaretler gerçekleştiriliyor.

“Yüz Yüze 100 Gün” programları kapsamında 16-21 Ağustos tarihleri ortasında, yani yalnızca bu hafta; Etraf, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, AK Parti Genel Lider Yardımcısı Vedat Demiröz, AK Parti MKYK Üyesi Cüneyt Yüksel, AK Parti İstanbul Milletvekilleri ve Belediye Liderleri alanda vatandaşlarla bir ortaya geldi.

“TÜRKİYEYİ KALKINDIRAN HER YAPITIN ALTINA AK PARTİ İMZASI VAR”

Zafere olan inançlarının tam olduğunu vurgulayan Vilayet Lideri Kabaktepe, “Siyaset kurumu, hem bugünü en âlâ halde yönetmek hem de geleceğin Türkiye’sini kurabilmek için uğraş sarf etmek zorundadır. Bu çabayı gösteren de gelecek yolunu hazırlayan da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde AK Parti’dir. İlçemizde, kentimizde, ülkemizde tebessüm ettiren her projenin her yapıtın altında 21 yıldır bizim imzamız var. AK Parti olarak hizmet ve eser üretmeye, milletimiz için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Güçlü Türkiye’nin inşası için yeni zaferlere olan heyecanımız canlı, inancımız tam. 2023 tamam!” dedi.

BAKAN KURUM, ZEYTİNBURNU’NDA HALKLA BULUŞTU

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Zeytinburnu’ndaydı. Sabah, teşkilat mensuplarıyla bir ortaya gelen Kurum, daha sonra saha ziyaretlerine başladı. Kurum’un birinci durağı Zeytinburnu Çarşamba Pazarı oldu. Burada pazarcı esnafıyla tek tek görüşen Kurum, onlarla sohbet edip iyi işler diledi. Pazardan alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet etti. Daha sonra ‘Genç Muhabbet’ kapsamında Zeytinburnulu gençlerle buluştu.

BAKAN BOZDAĞ, BAYRAMPAŞA’YI ZİYARET ETTİ

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ise Bayrampaşa’daydı. Teşkilat mensuplarıyla bir ortaya gelen Bozdağ akabinde saha ziyaretlerine başladı. Bayrampaşa Gençlik Merkezi’nde gençlerle buluştu. Akabinde ‘7 Renk Bayan Buluşması’ programında STK temsilcileriyle bir ortaya geldi. Ardından Ali Fuat Başgil Caddesi’nde esnaflarla buluştu, vatandaşlarla sohbet etti. Yol üzerinde AK Nokta’yı da ziyaret eden Bozdağ, günün son programında STK temsilcileri, kanaat liderleri ve iş insanlarından oluşan davetlilerle bir ortaya geldi.

İstanbul’u Dinliyorum programları kapsamında MKYK Üyesi Cüneyt Yüksel, İstanbul Milletvekilleri Ahmet Hamdi Çamlı, Mustafa Ataş ve Tülay Kaynarca vatandaşlarımızla bir ortaya geldi. Onlarla sohbet edip taleplerini dinledi.

SANCAKTEPE VE AVICLAR’DA AK PARTİLİ MİLLETVEKİLLERİ SAHADAYDI

AK Partili İstanbul Milletvekilleri de Sancaktepe ve Avcılar’daydı. Her bir milletvekili farklı mahallelerde saha çalışması yürüttü. Konut ev gezip vatandaşları dinledi. Esnafları ziyaret edip sohbet etti. Caddede, sokakta vatandaşlarla selamlaşıp taleplerini dinledi. AK Noktaları ziyaret edip AK Parti’ye yeni üye kayıtları yaptı.

BELEDİYE LİDERLERİ ATAŞEHİR’DE

AK Parti İstanbul’un İlçe Belediye Liderleri da toplu olarak Ataşehir’de buluştu. Her bir Belediye Lideri farklı mahalleleri ziyaret etti. Ataşehirli vatandaşlara AK Parti hükümetleri periyodunda Türkiye’ye kazandırılan eser ve hizmetleri anlattı. 2023 seçimlerinden sonra hayata geçirilecek projeler hakkında bilgi verdi.

AK Parti takımlarının alanda olmasından ötürü vatandaşların memnuniyeti gözlerinden okunuyordu. Vatandaşlar hem aklındaki sorulara karşılık buldu hem de taleplerini iletme fırsatı buldu. Alanda vatandaşları lisana getirdiği talep ve teklifler, gün sonunda raporlaştırılarak AK Parti İstanbul Vilayet Başkanlığı’na iletiliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.