Amber Heard, kamuoyunun dayanağını de kaybetti

Posted by

Johnny Depp ile davasının akabinde Amber Heard, verdiği röportajla dikkat çekti. Heard’ün dava ve Depp ile bağlantılarını anlattığı röportajın gereğince ilgi çekmemesi kamuoyunun takviyesini de kaybettiğini akıllara getirdi.

Amber Heard, Johnny Depp ile olan davasını kaybettikten sonra NBC’ye verdiği röportajla sessizliğini bozmuştu. Fakat röportaj, beklenen görüntüleme sayılarını alamadı. Bu durum aktrisin kamuoyu mahkemesini de kaybetmiş olabileceğini düşündürdü.

Heard, NBC News’den Savannah Guthrie ile eski kocasına yönelik tezlerinin gerisinde durduğu ve tez ettiği Depp’in istismarını detaylandıran hekim notlarını sunarak kamera karşısına geçti.

KİMSE İZLEMEDİ

Cumartesi günü Dateline NBC’de ekrana gelen röportajda Heard, Depp’in, geceliğini yırtıp kendisini yatağa attığını anlattığı notların davadaki yargıç tarafından heyete gösterilmediğini söyledi.

TVLine web sitesine nazaran, iki hafta evvel sona erdiğinde dünya çapında milyonlarca izleyiciyi çeken televizyonda yayınlanan davaya karşın, Heard’ün bu defaki röportajı Dateline’ın kasım ayından bu yana ikinci en küçük izleyici kitlesini getirdi.

Araştırmalar, YouTube, TikTok ve Twitter üzere platformlarda ezici bir çoğunlukla Depp taraftarlarının olduğunu gösterdi. NBC röportajının akabinde Heard, toplumsal medyada kibirli ve yalancı olmakla suçlandı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.