Beşiktaş, yeni dönem hazırlıklarının İstanbul etabını tamamladı

Posted by

2022-2023 döneminin hazırlıklarına tüm süratiyle devam eden Beşiktaş, yeni dönem hazırlıklarının İstanbul etabını bu sabah TFF Riva Hasan Doğan Ulusal Grup Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde yaptığı idmanla tamamladı. Teknik Yönetici Valerien Ismael’in idaresinde yapılan idman, kondisyon ve taktik çalışmasıydı. Isınma koşuları, istasyon koşuları ve stretching çalışmalarıyla başlayan egzersiz taktik çalışmayla tamamlandı.

Everton ile kontratı bittikten sonra tekrar Beşiktaş forması giyecek olan Cenk Tosun, ekiple birinci çalışmasına çıkarken, TFF ve UEFA ile İlgilerden Sorumlu Futbol A.Ş. İdare Heyeti Üyesi Kemal Erdoğan’ın da izlediği antrenman, yaklaşık 1.5 saat sürdü.
Öte yandan Teknik Yönetici Valerien Ismael ile futbolcular, idman sonrası bir ortaya geldikleri A Ulusal Futbol Grubu Teknik Yöneticisi ve Beşiktaş’ın eski futbolcusu Stefan Kuntz ile bir müddet sohbet etti.

Yarını müsaadeli geçirecek olan siyah-beyazlılar, yurt dışındaki kamp çalışmalarının birinci etabını gerçekleştirmek üzere 5 Temmuz Salı günü saat 12.00’de Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan özel bir uçakla Avusturya’nın Salzburg kentine gidecek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.