Elazığ’da tabip sevgili genç bayanı öldüresiye dövüp 5 kere bıçakladı

Posted by

Elazığ’da 25 yaşındaki bayan, hekim olan sevgilisinin meskeninde dehşeti yaşadı.

Olay, 2 gün evvel merkeze bağlı Yeni Mahalle’de meydana geldi.

Bir hastanede hekim olan S.B. ve sevgilisi Dilan Tali (25) akşam yemeğinde bir ortaya geldi. Tali yemekten sonra cüzdanı ve kimliğini almak için S.B’nin meskenine geçti.

Şüpheli S.B

KISKANÇLIK TARTIŞMASI

S.B’nin yemekte çıkardığı kıskançlık tartışması konutta şiddete döndü.

Tali’nin evvelki alakasını sorgulamaya başlayan S.B. akabinde eline aldığı bıçağı koltuğa saplayarak ‘konuşacaksın’ demeye başladı.

YUMRUK ATIP BIÇAĞI SAPLADI

Bir anda sonlanan S.B, Tali’ye yumruk attı ve bıçağı sırtına sapladı. 2 saat boyunca şiddet gören ve 5 yerinden bıçaklanan Tali, S.B’nin yorgun düşmesinden fırsat bularak konuttan çıktı ve komşulara sığındı.

Ardından haber verilmesi üzerine olay yerine sıhhat ve polis takımları sevk edildi.

Yaralı bayan, ambulansla Fırat Üniversitesi Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Polis tarafından gözaltına alınan ve süreçlerinin akabinde adliyeye sevk edilen S.B. nöbetçi mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

”AKCİĞERİM SÖNDÜ”

Tali, S.B’nin daima bir itimat sorunu olduğunu, çıktıkları yemekte de bu bahis üzerine tartışma yaşadıklarını söyledi.

Eve giden çiftin ortasındaki tartışma Tali’nin ”Seni alakadar etmez” karşılığıyla büyüdü. S.B, bu cümlenin akabinde Tali’ye yumruk atıp bıçakla saldırdı.

Tali, o anları şöyle anlattı:

”Bıçağı alıp sırtıma sapladı. Sapladığı bıçakta akciğer zarımı yırtmış ve ciğerim o esnada sönmüş. Nefes zorluğu çekmeye başladım. Beni darp etmeye devam etti ve boğmaya çalıştı”

”ÇOK AĞRILARIM VAR”

Genç bayan aldığı bıçak darbelerinin akabinde hastanede tedavi altında. Tali, ”Akciğerim söndüğü için aygıta bağlıyım. Çok berbat ağrılarım var” dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.