Hakan Çalhanoğlu’ndan Zlatan Ibrahimovic’e: İlgi çekmeyi seviyor

Posted by

İtalya Serie A’da formasını terlettiği Inter ile bu dönem şampiyonluğu ezeli rakibine kaptıran Hakan Çalhanoğlu ile eski grup arkadaşı Zlatan Ibrahimovic ortasındaki atışma sürüyor.

Geçtiğimiz dönem Milan ile olan kontratı sona erdikten sonra Inter’e imza atan ulusal futbolcu Hakan Çalhanoğlu, şampiyonluk kutlamaları sırasında kendisine çıkışan İsveçli yıldız Zlatan Ibrahimovic’e karşılık verdi. Tivibu Spor’a konuşan Çalhanoğlu, Zlatan Ibrahimovic’in ilgi çekmek istediğini belirtti.

HAKAN ÇALHANOĞLU’NA SATAŞMIŞTI

Milan’ın 11 yıl sonra gelen şampiyonluk kutlamalarında taraftarlardan Hakan Çalhanoğlu’na bildiri göndermelerini isteyen Zlatan Ibrahimovic, “Hakan Çalhanoğlu’na bildiri gönderelim. Duymuyorum! Haydi Hakan Çalhanoğlu için ileti gönderelim…” demişti.

Hakan Çalhanoğlu, İsveçli yıldızın bu davranışına şu cevabı verdi:

“Adam 40 yaşında, ben 40 yaşında olsam bunu yapmam. 18 yaşında değilsin ki. İlgi çekmeyi seviyor, şu an bunlarla yaşıyor esasen. Hiç katkısı yoktu bu sene, hiç oynamadı. Ancak taraftarın ilgisini çekmek için her şeyi yapıyor. Benim hiç umrumda değil, hiç takmıyorum bu türlü şeyleri. Milan’da oynarken beni daima arayan, yemeğe çıkmak isteyen, birlikte motorsiklet kullanan kişinin bunu yapması yanlışsız değil. Ben ona hürmet duydum, o da bana karşı öyleydi. Kitabında da beni yazmış. Yazması gerekiyordu, yoksa kitabı boş olurdu. Ona yanıt vermem, en yeterlisi karşılık vermemektir.”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.