Hande Erçel’in kıyafetinin sırrı ortaya çıktı! Bakın nereden ilham alınmış?

Posted by

Ünlü Oyuncu Hande Erçel, Sen Çal Kapımı isimli romantik güldürü dizisinde oynadıktan sonra büyük bir hayran kitlesi edindi. Dizinin 80’den fazla ülkede yayınlanmış olması, Erçel ile dizinin öbür başrolü Kerem Bürsin’e dünyanın pek çok ülkesindeki kapıları açıyor birer birer. İki oyuncunun bilhassa Latin ülkelerinde çok sayıda hayranı, daima olarak gündemde tutarak konuşulmasını sağlıyorlar.

ÜNÜ YURT DIŞINA ÇIKTI

Sen Çal Kapımı dizisi ile büyük bir üne kavuşan Hande Erçel, yerli yabancı çok sayıda hayran kitlesine sahip oldu. 29 milyona yakın Instagram takipçisi olan Erçel’in giydiği kıyafetlerle toplumsal medyada çok konuşuluyor. En yaptığı paylaşımla mavi büstiyeri ve beyaz küçük eteği ile dikkat çeken Hande Erçel’in giydiği kıyafetin sırrı ortaya çıktı.

GİYDİĞİ KIYAFET TOPLUMSAL MEDYAYI SALLADI

Başarılı oyunculuğu kadar özel hayatıyla da dikkat çeken Hande Erçel, kısa müddette ismini yurt dışına tanıttı. Yabancı ülkelerde büyük hayran kitlesine sahip olan Erçel’in her adımı sevenleri tarafından takip ediliyor. Hoşluğu ile dünyaca ünlü isimlerin radarına giren Erçel, son vakitlerde ablası Gamze Erçel ve yeğeni mavi ile tatil yapıyor.

YABANCI TASARIMCILARA İLHAM OLUYOR

Tatil pozlarını toplumsal medya hesabından yayınlayan Hande Erçel, en son giydiği büstüyer ve küçüğü ile büyük beğeni topladı. Giydiği kıyafetlerin sırrı da ortaya çıktı.

Dikkat çeken kıyafetin kendisinden ilham alan Brezilyalı bir modacı hayranının tasarladığı belirtildi.‘İsmy’ markasının toplumsal medya hesaplarından da dizaynın kendisine ilişkin olduğunu aktaran tasarımcının sayfasında “Ismy, Türk modasından ilham alan Brezilyalı bir moda markası” açıklaması yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.