Havalimanında rezalet: Kocasını sevgilisiyle el ele yakaladı ortalık karıştı

Posted by

Sosyal medyada paylaşılan fotoğraf ve görüntü imajları milletlerarası kamuoyunda gündem oldu… 6 ay evvel “iş görüşmesine gidiyorum” diyerek meskenden kaçan adamı havalimanında bulan bayan, gördüğü görüntü ile şoke oldu.

Sosyal medya 3 yıl evvel kendisini aldatan nişanlısının seks kasetini davetlilere dev ekranda izleten adamı konuşmaya devam ederken, toplumsal medyada paylaşılan yeni manzaralar memleketler arası kamuoyunda gündem oldu…

6 ay evvel konuttan, “İş görüşmesine gidiyorum” diyerek çıkan ve ne eşiyle ne de çocuğuyla görüşmeyerek sırra kadem basan adam Singapur’daki Changi Havalimanı’nda yakayı ele verdi. Hala resmi nikahlı eşinin havalimanında olduğunu öğrenen ismi açıklanmayan bayan,  4 yaşındaki çocuğunu da alarak havalimanının yolunu tuttu. Dünyanın en ağır havalimanlarından biri olan Changi Havalimanı’nda eşini arayan bayan, çıkış kısmında ise hayatının şokunu yaşadı.

6 aydır kayıp olan kocasını yeni sevgilisiyle el ele gören bayan hayatının şokunu yaşadı.

Genç bayan eşinin öteki bir bayanla bavullarla çıktığını gördü. Çabucak adamın yanına koşan bayan adamla tartışmaya başladı. Adamın yanındaki bayanın sevgilisi olduğunu öğrenen bayan terminal içinde bağırmaya başladı. Sevgilisiyle el ele tutuştuğunu gören bayan düzgünce çıldırırken toplumsal medyada bu imgeler paylaşım rekoru kırdı.

Kadın, “Kusura bakma da sen kim oluyorsun da benim kocamla konuşuyorsun. Son 6 aydır sen neredeydin? Ben senin hala nikahlı eşinim. Bunu unutma” dedi. Adam tartışmada sessiz kalırken, bayan yaşadıklarını daha sonra Facebook üzerinden paylaştı.

Üçlü ortasında havalimanında tartışma çıktı.

İsmi açıklanmayan bayan, “Eşim Malezya’daki konutunu 2021’in sonunda bir iş görüşmesine gideceğini söyleyerek terk etti ve bir daha da dönmedi. Telefonlarına ulaşılamadı ve nerede olduğuna dair hiçbir bilgim yoktu. Malezya’da bir oğlu ve eşi olduğunu unutmaması gerekiyordu” dedi.

Oğluna daima, “Baban Singapur’da çok sıkı çalışıyor. Para kazanmak için gitti” dediğini söyleyen bayan, “Onları el ele görünce kalbim kırıldı ve yaralandım” dedi.

Adamın, yeni sevgilisinin ise öğrencisi olduğu ortaya çıktı. İsmi açıklanmayan adamın genç bayana keman dersi verdiği öğrenildi.

Evli çiftin boşanmak için süreci başlattığı da açıklandı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.