Jorge Jesus onay vermedi! 22 milyon Euro’luk teklif reddedildi

Posted by

Avrupa’da major liglerin yaz transfer dönemi 1 Eylül’de sona ererken, transferin son haftasında Fenerbahçe’nin üç değerli kozu Attila Szalai, Enner Valencia ve Miguel Crespo için önemli tekliflerle kulübün kapısının çalındığı öğrenildi. 

3 oyuncu için toplam 22 milyon Euro

İspanya, İngiltere ve İtalya’dan gelen tekliflerin toplamının 22 milyon Euro’yu bulduğu kaydedildi.

Gelen tekliflerden sonra Fenerli kurmaylar teknik yönetici Jorge Jesus ile bir toplantı gerçekleştirerek oyuncuların transferlerine onayının olup olmadığı soruldu.

“Üçü de bu gruba lazım”

Portekizli teknik adam, “Üçü de bu kadroya lazım. Benim için değerli oyuncular. Üçünün birebir anda ayrılması kadronun kimyası için uygun olmaz. Ancak ben hepsinin kalmasını isterim” karşılığını verdi.

Jorge Jesus’un verdiği bu yanıt sonrasında Fenerbahçe yönetimi Szalai, Crespo ve Valencia için gelen tekliflerin kabul edilmediğini teklif yapan kulüplere iletti.

Fenerbahçe yönetiminin Avrupa ve ligde gelecek başarılı sonuçların akabinde bilhassa Macar stoper Attila Szalai ve Portekizli orta saha Miguel Crespo için çok daha düzgün tekliflerin gelebileceğini de hesap ettiği de söz ediliyor. (Takvim)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.