Mehmet Dinçerler’in aşk dolu paylaşımına Hadise’den yorum!

Posted by

Hadise, geçtiğimiz ocak ayında parmağındaki yüzüğü gösteren bir video ile Mehmet Dinçerler’in evlilik teklifini kabul ettiğini duyurmuştu. 36 yaşındaki şarkıcı, sosyal medya hesabından yayınladığı ve “Bizim bölümümüz başlasın” notunu düştüğü video ile magazin gündeminin en çok konuşulan ismi olmuştu.

KONSERDE NİŞAN FOTOĞRAFLARINI YAYINLADI

15 Mart’ta aile arasında gerçekleşen bir törenle nişanlanan çift, evlilik yolunda ilk adımı atmıştı. Nişan töreninden görüntü sızmaması için çalışanlara gizlilik sözleşmesi imzalatan popçu, İstanbul Kongre Merkezi Harbiye Oditoryumu’nda verdiği konserde hem sevenlerine hem de nişanlısına sürpriz yapmıştı.

Sahneye getirilen tabureye oturan Hadise, Mehmet Dinçerler için Sam Smith’in ‘Lay Me Down’ şarkısını seslendirmiş, bu sırada dev ekrana ünlü çiftin nişanından kareler yansıtılmıştı.

“DÜŞMEKTEN KORKMA”

Konserin ikinci yarısında Hadise’nin özel olarak hazırlattığı video da dev ekranda yer almıştı. Şarkıcı, metnini kendi yazdığı videoda sevenlerine, “Düştüysen kalk. Düşmekten, koşmaktan, yürümekten korkma. Kendini sev. Dans et, eğlen, ağla, gül, mutlu ol, mutsuz ol; hayat böyle bir şey. Ne olursa olsun kendini sev ve yürü” diye seslenmişti.

Ardından yürüyüş yaparken görüntülenen ünlü çift, evlilik öncesi imam nikâhı yaptıkları iddialarına yanıt vermemişti. “Böyle özel konulara hiçbir zaman cevap vermedim, vermem de” diyen şarkıcı, evlilik tarihi ve yeri ile ilgili sorulara ise “Kimseyi ilgilendirmiyor” ifadelerini kullanmıştı.

HAMİLELİK İDDİALARINA YANIT

Geçtiğimiz akşam da Karaköy’de bir mekandan çıkarken görüntülenen Hadise-Mehmet Dinçerler çiftinden ünlü şarkıcının çantasıyla karnını kamufle etmesi hamile iddialarının konuşulmasına sebep olmuştu.

Özel hayatı hakkında konuşmamayı tercih eden Hadise en sonunda açıklama yapmıştı. ‘2. Sayfa’ya ‘Hamile değilim’ diyen şarkıcı, konuyla ilgili; “Bizim de ailelerimiz var. Ben gülüp geçiyorum ama ailelerimiz üzülüyor. Çocuk istiyoruz fakat her şeyin zamanı var. Örf ve adetlerimize bağlı bir çiftiz” demişti.

DİNÇERLER AŞKA GELDİ

Tüm bunların ardından Mehmet Dinçerler, geçtiğimiz günlerde Hadise ile gittiği New York’ta çekilen bir fotoğrafını paylaştı. Dinçerler, Hadise’nin kendisine sarıldığı pozu “Burayı seviyor” notuyla takipçilerinin beğenisine sundu.

Sevgilisinin paylaşımına kayıtsız kalmayan Hadise ise “Dünyadaki en sevdiğim yer” yorumunu yazdı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.