Phil Foden ve sevgilisi Yunanistan’da kıyıdan kovuldu!

Posted by

İngiltere futbolunun genç yıldızı 22 yaşındaki Phil Foden, kız arkadaşıyla birlikte gittiği tatilde büyük şok yaşadı.

Yunanistan’ın Korfu adasında bir plajda vakit geçiren ikili bir anda tartışmaya başladı. Foden’ın denize girdiği sırada sevgilisinin telefonunu karıştıran 20 yaşındaki Rebecca Cooke, İngiliz futbolcu sudan çıktıktan sonra bağırmaya başladı. Argümanlara nazaran, Foden’ın cep telefonunda öbür bir bayanın fotoğraflarını gören Rebecca hudut krizi geçirdi.

Görgü şahitleri Cooke’un Foden’ın telefonuna baktıktan sonra büyük hüzün yaşadığını söylerken bir öbür görgü şahidi “Tartışıp bağırıyorlardı. Her şey kıyıda oldu ve Foden çok saldırganlaştı. Bara gittiler ve bayan ona bağırmaya devam etti. Bu tıp şeyler burada olmaz” dedi.

“SENCE BEN APTAL MIYIM?”

The Sun gazetesinde yayımlanan görüntüde, Phil Foden ve Rebecca Cooke’un güvenlik vazifelileri eşliğinde Glyfada Beach isimli yerden çıkartıldığı görüldü. Cooke’un o sırada Foden’a “Benim aptal olduğumu mu düşünüyorsun?” dediği kaydedildi.

Bebek otomobilini iki güvenlik vazifelisi taşırken arttan gelen Rebecca’nın, Foden’ın kulağına yanlışsız eğilip “Sence ben s… başlı mıyım? Evet, nedenini merak ediyorum dostum. Ona her şeyi anlatırsın” diye bağırması kameralara yansıdı.

Ayrıca bir görgü şahidi, Rebecca’nın Foden’a “Seni hiçbir yere götüremeyiz. Zira bu daima oluyor” dediğini aktardı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.