Ünlü oyuncu Ben Affeck 10 yaşındaki oğluna araba sürdürdü! Lüks arabayı çarptı

Posted by

Jennifer Lopez ile yakın arkadaşlığı bilinen ünlü oyuncu ve yönetmen Ben Affeck, lüks model aracında oğluna araba dersi vermek istedi. Direksiyonu 10 yaşındaki Samuel’e bırakan ünlü oyuncu, arabasını bıraktığı gibi bulamadı. Çocuğunu sakinleştirmeye çalıştığı o anlar…

Dünyaca ünlü 49 yaşındaki oyuncu ve yönetmen Ben Affeck, geçtiğimiz günlerde trajikomik bir anla magazin gündemine bomba gibi düştü. Ünlü oyuncu lüks arabasını küçük oğluna verdi ve olanlar oldu.

ben affect ve oğlu

10 YAŞINDAKİ ÇOCUĞA  ARABA VERDİ

Başarılı yönetmen Affeck, 230 bin dolarlık kiralık aracının başına 10 yaşındaki oğlunu geçirdi. Araba sürmesini öğreteceğini ifade eden babanın bu açıklaması ve yaptığı davranışla tepki toplamaya devam ederken, oğlu Samuel, arabayı eskisi gibi teslim edemedi.

ben affeck oğlu kaza

LOPEZ UMURSAMADI

10 yaşındaki Samuel’e verilen direksiyonun yan koltuğundan Affeck’in yakın arkadaşı ünlü şarkıcı Jennifer Lopez’de yer alıyordu. Arabayı başka lüks bir araca çarpan küçük çocuğun korkmuş halleri ekrana yansırken, baba Affeck’in onu sakinleştirmeye çalıştığı anlarda Lopez’in umursamaz tavrı dikkat çekti. 

ben affeck kaza

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.