İlçe Başkanı Kaya: “Hep birlikte sahadayız”

AK Parti Gebze İlçe Teşkilatı, Gebze’de sokak sokak seçim çalışmalarını sürdürürken diğer taraftan da vefa buluşmalarını gerçekleştiriyor.

MAHALLE BAŞKANLARI BİR ARAYA GELDİ

AK Parti Gebze Seçim Koordinasyon Merkezi programları kapsamında geçmiş dönemlerde görev yapan mahalle başkanları SKM’de bir araya geldi. AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, Gebze Belediye Başkanı ve Adayı Zinnur Büyükgöz’ün yer aldığı toplantı da 31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerle ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

“HEP BİRLİKTE SAHADAYIZ”
İlçe Başkanı Recep Kaya, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşları olarak vefada bizim çok önemli. Bunu her koşulda gerçekleştiriyoruz. Onun için de  Teşkilatımızın hafızası önceki dönem mahalle başkanlarımızla istişarelerde bulunarak sağlam adımlarla yolumuza devam ediyoruz. Eski yeni yok, hep birlikte sahadayız” dedi. Mahalle Başkanları bu gönül buluşmasından duydukları memnuniyeti dile getirerek Başkan Kaya ve Başkan Büyükgöz’e teşekkür ederek hep birlikte Ak davaları için çalışmaya devam edeceklerini belirttiler.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx