“Salonda Ak Partililer olacakmış”

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun konuk olacağı Youtuber Oğuzhan Uğur’un programı Mevzular Açık Mikrofon’un çekimleri 21 Mayıs Pazar günü yapılacak. Kılıçdaroğlu da yaptığı açıklamada, “Pazar akşamı çekimdeyiz. Salonda ağırlık AK Partili gençlerimizden oluşacakmış” dedi.

Seçim öncesinde siyasilerin katıldığı, yayınlandığı her bölümü ise gündem damga vuran Oğuzhan Uğur’un programı Mevzular Açık Mikrofon’un yeni konuğunun Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu olacağı daha önce açıklanmıştı.

Programın hangi tarihte çekileceği ve yayınlanacağı merak konusu olurken Youtuber Oğuzhan Uğur’dan konuya ilişkin açıklama geldi.

Ankara’da Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret eden Oğuzhan Uğur, BABALA TV’de yayınlanacak programın 21 Mayıs Pazar günü çekileceğini duyurdu.

KILIÇDAROĞLU DA AÇIKLADI

Oğuzhan Uğur’un paylaşımını kendi hesabından da paylaşan Kemal Kılıçdaroğlu, Recep Tayyip Erdoğan’a seslenerek “Gel gençlerin karşısında mertçe yüzleşelim” dedi.

Kılıçdaroğlu, Oğuzhan Uğur’un tweetini alıntılayarak, “Pazar akşamı çekimdeyiz. Salonda ağırlık AK Partili gençlerimizden oluşacakmış. Dolayısıyla yabancı yok, seni de bekleriz @RTErdogan. Gençlerin önünde mertçe yüzleşelim” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir